STYL ŻYCIA

Przedstawienie

przedstawienie Anna Gać

Przedstawienie czas zacząć! Mam 27 lat, wspaniałą rodzinę i pasje: rysunek, malarstwo i rękodzieło. To w skrócie mnie opisuje.

Pisanie – choć zawsze to lubiłam nigdy nie rozwinęłam. Były wiersze do szuflady zdobione ornamentami, pamiętniki z ilustracjami, jednak podczas młodzieńczego kształtowania umiejętności skupiłam się na rozwoju manualnym, co dziś w mojej ocenie było świetnym wyborem. Z zamiarem prowadzenia bloga nosiłam się długo i nadszedł czas na przedstawienie. Jest pewna pula umiejętności i doświadczeń, którymi chciałabym się dzielić. Sama często przeszukuję Internet w poszukiwaniu rozwiązań lub inspiracji.

Pasjonuję się rysunkiem i malarstwem, lubię szyć i szydełkować, staram się jednak żyć w równowadze z sobą i naturą, dlatego zagłębiam się również w nurty minimalizmu i zero waste.

Oto moja twórcza codzienność, codzienność w której staram się łączyć pasje ze szczęśliwym, ale prostym, zrównoważonym życiem. Więcej informacji o mnie znajdziesz tutaj. Weź kubek kawy, rozgość się, zapraszam.

Ania