3 cechy dopracowanego prezentu na Gwiazdkę

DOPRACOWANY PREZENT NA GWIAZDKĘ

KARNECIKI NA PREZENTY ANNA GAC RĘKODZIEŁO NA ZAMÓWIENIE

Gwiadzka to czas dawania. Nawet jeżeli nie lubimy otrzymywać nowych rzeczy – na pewno chętnie otrzymamy coś niematerialnego, jak na przykład bilety na koncert czy voucher.  Co zrobić by prezent był dopracowany? Jak sprawić komuś przyjemność nie tylko z podarunku ale i radość z jego otwierania? 

 

Z TEGO WPISU DOWIESZ SIĘ

  • jak trafić z prezentem?
  • jak zapakować prezent?
  • jak dopracować prezent?

JAK TRAFIĆ Z PREZENTEM?

Aby prezent był trafiony trzeba myśleć jak osoba obdarowywana, wiedzieć czym się interesuje? Jakie ma marzenia? Czy czy dzięki naszej pomocy będzie mogła je szybciej spełnić?

Jeśli znamy jakiegoś hobbystę rysunku, który nie rysował nigdy pod okiem profesjonalisty – na pewno wspaniałym pomysłem będzie voucher na kurs  – dzięki temu rozwinie warsztat. Jeśli mamy do obdarowania kogoś kto rysuje od lat, ma swoje ulubione techniki i style – na pewno marzą mu się konkretne produkty. Uważam, że nie będzie nietaktem zapytanie wprost, czy jest coś co wyjątkowo sprawi mu radość. 

JAK ZAPAKOWAĆ PREZENT?

TOREBKA CZY PAPIER PAKOWNY?

Do pakowania prezentów mogą posłużyć torebki prezentowe – jednak mają jedną wadę – często nie są dopasowane do wielkości naszego prezentu, przez co prezent może się w nich przemieszczać. Uważam, że najlepszym sposobem na pakowanie prezentu jest zawinięcie go w papier prezentowy. Obecnie na rynku dostępnych jest mnóstwo rodzajów papieru – kupując papier zwróć uwagę na jego grubość – zbyt cienki papier będzie się łatwo rwać, narożniki książki lub pudełka będą wybijać się przez papier pakowny.

 

JAK DOPRACOWAĆ PREZENT

KARTECZKA NA PREZENT Z DEDYKACJĄ - CZYLI KARNECIK

Nieodzownym elementem prezentów świątecznych są karneciki – czyli małe ozdobne karteczki dołączone do każdej paczki. To one są „kropką nad i” i stanowią o dopracowaniu prezentu. Jeśli chcecie zobaczyć jak ja to robię – zapraszam do filmikuKarneciki można kupić lub wykonać samemu. Te wypisane kaligrafią mają w sobie coś, co sprawia, że osoba obdarowana czuje się wyjątkowo – w końcu ktoś, specjalnie dla niej, napisał jej imię na pięknej małej karteczkę. Taki karnecik sam w sobie może być na przykład zakładką do książki.

Twórzcie własne lub zamawiajcie u mnie. Z wielką przyjemnością stworzę produkt, który doda magii Waszym prezentom.

anna gać winietki karneciki na zamówienie ilustracje rysunki kaligrafia akwarela
rekodzielo rysunek odreczny kartki okolicznosciowe anna gac pracownia papier

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *